MOBİL ARAMA
0532 487 98 57
 • .
 • ..................ÇORLU................
 • MERKEZ KOMBİ SERVİSİ
 • Kombi Petek Temizliği
 • Arıza-Bakım-Yedekparça
 • 1 yıl işçilik ve parça garantisi

Vaillant Kombi Servisi ve Bakımı

TEKİRDAĞ-ÇORLU-ÇERKEZKÖY

Bölge servisi

Acil Servis Hattı: 0532 487 98 57

Vaillant Kombi Servisi Ve Bakımı

Vaillant Kombi Servisi Ve Bakımı

Vaillant Kombi Servisi Ve Bakımı

Vaillant kombi servisi, Vaillant marka tüm kombi modellerinin bakım ve onarım işlemlerini profesyonel şekilde ve ekonomik fiyatlarla gerçekleştirmektedir. En fazla kullanılan kombi markaları arasında yer alan Vaillant, onlarca farklı modele sahiptir. Vaillant kombilerin tüm modellerinde, arıza ve bakım işlemleri için hizmet veren şirketimiz; garantili çözümler sunmakta ve uzun vadede yaşanabilecek sorunların önüne geçmektedir.

Vaillant Kombi Arızaları

Vaillant kombi modellerinde farklı nedenlerden dolayı arızalar meydana gelebilir. Bu neden ile ekranda belirecek vaillant kombi arıza kodları, arızanın türü ile ilgili bilgi verir. Çoğu zaman Vaillant marka kombilerde en fazla görülen arıza sebepleri şöyledir:
 • Vaillant kombi bakımı işleminin zamanında yapılmamış olması,
 • Kombinin uzun süredir kullanılıyor olması,
 • Elektrik akım değişikliğine bağlı olarak, kombi yedek parçalarında meydana gelen sorunlar,
 • Kombinin kullanım talimatlarına uygun olmayan şekilde çalıştırılması,
 • Vaillant kombi servisleri tarafından yetersiz ya da niteliksiz uygulama yapılmış olması
Vaillant kombi arızaları en fazla bu nedenlerden dolayı oluştuğu gibi, bu sorunlar önlenebilir arızalar arasında yer alır. Kombi arıza sorunlarını en aza indirmek için, her yıl düzenli olarak bakım yaptırmak, profesyonel olarak hizmet veren Vaillant servisleri tarafından hizmet almak ve kombi kullanım talimatlarına uymak gereklidir.

Vaillant Kombi Türleri ve Modelleri

Vaillant, turboMag şofben, merkezi klimalar, elektrikli ısıtma cihazları, turboTec Pro kombiler, oda termostadı gibi farklı türde ısıtıcı ve soğutucular sunmaktadır. Vaillant kombi türleri ise bacalı, hermetik, yoğuşmalı, çift eşanjörlü ve tek eşanjörlü olarak ayrılmaktadır. Vaillant kombiler arasında en fazla tercih edilen tür, yoğuşmalı ve konvensyonel kombi modelleridir. Vaillant’ın tüm model ve türlerine yönelik kombi servisi ve bakım hizmetleri desteği sunan Kombi Arıza, garantili hizmet anlayışı ile kombide meydana gelebilecek sorunların da önüne geçmektedir.

Vaillant Kombi Bakımı Ne Sıklıkla Yapılmalıdır?

Kombi bakımı uygulamalarının niteliksiz şekilde yapılması ya da uzun süre yapılmaması kombi arızalarına neden olabileceği gibi, kombinin düşük performansla çalışmasına da yol açabilir. Bu nedenle, Vaillant kombi bakımı için her yıl düzenli olarak servis desteği almak gereklidir. Yaz aylarının sonunda, kombi bakım uygulamasının yapılması, kış ayları boyunca kombinin yüksek performansta çalışmasını sağlar. Bireysel uygulamalar ya da amatör teknikler ile Vaillant kombi bakım uygulaması yaptırmak, kombinin genel performansına ve yedek parçalarına zarar verebileceğinden, bakım işlemleri için profesyonel servislerden destek alınması gereklidir.