MOBİL ARAMA
0532 487 98 57
 • .
 • ..................ÇORLU................
 • MERKEZ KOMBİ SERVİSİ
 • Kombi Petek Temizliği
 • Arıza-Bakım-Yedekparça
 • 1 yıl işçilik ve parça garantisi

Çorlu Demirdöküm Kombi Servisi ve Bakımı

corlu-demirdokum-servisi

Demirdöküm Kombi Arıza Bakım Servisi

Acil Destek Hattı: 0532 487 98 57

Çorlu Demirdöküm Kombi Servisi

Çorlu Demirdöküm kombi servisi, kombinin ısıtma ve sıcak su aksamlarında meydana gelen arızalar ile kombinin performansının düşmesine yol açan sorunlar için garantili hizmet sunmaktadır. Demirdöküm kombi modelleri için tüm arıza ve bakım işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştiren Demirdöküm kombi servisi,Çorlu,Tekirdağ,Çerkezköy’ün her bölgesinde müşteri desteği sunmaktadır. Kombide meydana gelen bazı arızalar, kombinin çalışmamasına yol açabilir. Bununla birlikte, bazı arızalar kombinin veriminin düşmesine neden olur. Kombide meydana gelen arıza türlerini bu şekilde ayırt etmek, kombinin yüksek performansta çalışması açısından önemli olduğu gibi, Demirdöküm kombi servisleri tarafından alınan hizmette de belirleyicidir.

Demirdöküm Kombi Arızaları

Demirdöküm kombi modellerinde görülen arızalar kombinin modeline, kullanım şekline ve kullanım süresine göre değişebilir. Kombi modellerindeki sistemler farklılık gösterdiğinden, arıza biçimleri ve onarım türleri de değişiklik gösterir. Ancak elektrik ya da yedek parça ile ilgili genel arızalar, tüm kombilerde benzerdir. Demirdöküm kombi modellerinde en sık görülen arızalar arasında ateşleme sorunu, alev redi ve su basıncı problemi gelir. Kombinin bozulmasına ve ısıtma sistemini durdurmasına yol açan bu arızaların, Demirdöküm kombi servisleri tarafından çözülmesi gereklidir. Teknik servis gerektiren Demirdöküm kombi arızalarının yanı sıra, bireysel yöntemler ile de çözülebilecek sorunlar, kombilerde sık sık görülür. Bireysel müdahale ile çözülebilecek olan arızalar için Demirdöküm kombi servisi çağırmaya gerek olmadığı gibi aynı arızaların sürekli tekrarlanması durumunda, mutlaka teknik servis desteği alınması gerekir. Kombide görülen arızalara zamanında müdahale edilmemesi, daha ciddi sorunlarla karşılaşılmasına yol açabilir. Dolayısıyla, gerek kombinin genel performansında gerekse aksamlarında meydana gelen arıza durumlarında,Demirdöküm kombi servisi tarafından hizmet almak gereklidir.

Demirdöküm Kombilerde En Sık Görülen Arızalar

Demirdöküm kombi modellerinde sık görülen ve kombi servisleri tarafından müdahale edilmesi gereken arızalar şöyledir:
 • Ateşleme problemleri,
 • Kullanım suyu arızası,
 • Diferansiyel hava basıncında meydana gelen sorunlar,
 • Baca gazı sensörü arızası,
 • Gaz valfi devresi arızası
Demirdöküm kombi modellerinde sık görülen bu arızalara karşı, profesyonel hizmet veren Demirdöküm kombi servisleri tarafından hizmet alınmalıdır. Bunların dışındaki arızalarda ise bilgisayarlı kombilerde hata kodu doğrultusunda hareket edilmelidir. Bilgisayarlı ekranı bulunmayan kombilerde ise su ayarı, su akıtma probleminin olup olmadığı, gaz valfinin açık olup olmadığı gibi kontroller yapıldıktan sonra kombi servislerinden destek alınmalıdır.