MOBİL ARAMA
0532 487 98 57
 • .
 • ..................ÇORLU................
 • MERKEZ KOMBİ SERVİSİ
 • Kombi Petek Temizliği
 • Arıza-Bakım-Yedekparça
 • 1 yıl işçilik ve parça garantisi

Ariston Kombi Servisi ve Bakımı

TEKİRDAĞ-ÇORLU-ÇERKEZKÖY

Ariston Bölge kombi servisi

Acil Servis Hattı: 0532 487 98 57

Ariston Kombi Servisi ve Bakımı

Ariston Kombi Servisi ve Bakımı

Ariston Kombi Servisi

Ariston kombi servisi, yoğuşmalı ve hermetik kombi modelleri için bakım ve onarım hizmetleri sunmaktadır. Ev, iş yeri, ofis gibi alanlarda sık tercih edilen kombi markalarından biri olan Ariston, başarılı kombi servisi hizmetleriyle müşteri memnuniyetini artırmayı hedeflemektedir. Kombi servisi, cihazda meydana gelen arızaları gidermeye yönelik olarak verilebildiği gibi, bakım uygulamaları için de servis desteği almak oldukça önemlidir. Ariston kombi servisi tarafından, yılda en az bir kez, bakım uygulamalarının yapılmasını sağlamak için hizmet alınması önemlidir. Kombinin verimli çalışması ve yüksek performans sağlaması açısından önemli olan kombi bakımı uygulamaları, profesyonel kombi servisleri tarafından yapılmalıdır.

Ariston Kombi Servisi Hizmet Bölgeleri

Ariston kombi servisi olarak, yıllardır garantili ve ekonomik hizmet sunan Çorlu Kombi Servisi, Çorlu,Tekirdağ,Çerkezköy’ün her bölgesine servis desteği sağlamaktadır. Kombi arıza giderme ve bakım işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştiren Ariston kombi servisi; konutların yanı sıra, apartman, iş yeri, fabrika, depo gibi farklı alanlarda da kombi onarım ve bakım uygulamaları gerçekleştirmektedir.

Ariston Kombi Servisi Hizmetleri

Ariston kombi servisi, arıza giderme konusunda uzman olduğu gibi, bakım işlemlerini de profesyonel bir şekilde gerçekleştirerek, kombiden maksimum performans sağlamasına yardımcı olmaktadır. Kombi arızaları için, parça tamiri, yedek parça değişimi, yazılım güncelleme gibi uygulamalar yapan Ariston kombi servisi; bakım uygulamaları için ise genel kombi bakımı, petek temizliği, kombi suyunun ayarlanması gibi hizmetler sunmaktadır. Ariston yoğuşmalı kombi modelleri ya da hermetik kombi modellerinde meydana gelen tüm arızaları kısa sürede etkili bir şekilde çözen kombi servisimiz, ekonomik fiyatlar sunarak, müşteri memnuniyetini de artırmaktadır.

Ariston Kombi Bakımı

Kombiden en üst düzeyde verim alırken,yüksek doğalgaz faturaları ödememek için, kombi bakımı yaptırmak şarttır.Kombi bakımı, hem kombide hem de kombi peteklerinde yapılan uygulamaları kapsamaktadır.Ariston kombi modellerinde en sık görülen sorunlardan biri,kombi verimli bir şekilde çalışmasına karşın,peteklerin yeterli ısı sağlamamasıdır.Bunun için petek temizliği yaptırılması elzemedir.Petek temizle uygulamaları ile Ariston kombi modellerinden alınan verim artacağı gibi,doğalgaz faturaları için ödenen ücretler de azalacaktır. Kış aylarına girmeden önce, genel kombi bakımının yapılması, soğuk havalarda, kombinin yeterli ve etkili bir ısınma sağlamasına yardımcı olacağı gibi; yakıt ücretlerinin de azalmasını sağlayacaktır. Ekonomik fiyatlarla kombi bakımı hizmeti sunan Ariston kombi servisi,Çorlu,Tekirdağ,Çerkezköy’ün her bölgesinde bakım hizmetleri vermektedir.

Kombi Arıza ve Bakım Ücretleri

Ariston kombi servisi ücretleri, kombide meydana gelen arızanın türüne göre farklılık gösterebilmektedir. Ariston kombi modellerinde en sık görülen arıza türleri şöyledir:
 • Aşırı ısınma,
 • Ariston kombinin kısa devre yapması,
 • Kombide Eeprom ekran hatasının meydana gelmesi,
 • Hava tahliye arızası,
 • Ariston kombinin sıcak su aksamlarında meydana gelen sorunlar,
 • Düşük su basıncı hatası,
 • Hava sirkülasyonunda meydana gelen sorunlar,
 • Egzoz dumanı tahliye arızası,
 • Yetersiz dolaşım hatası
Ariston kombi servisleri tarafından müdahale edilmesi gereken bu arızalarda, yedek parça değişimine ihtiyaç duyulabilir. Yedek parça değişimi gerektiren uygulamalarda, servis ücreti artabileceği gibi, yalnızca teknik işlem gerektiren uygulamalarda düşük servis ücretleri alınmaktadır. Kombi arıza giderme işlemlerinin yanı sıra, kombi bakımı ücretleri de genellikle daha düşüktür. Bununla birlikte, kombi rutin bakımı düzenli olarak yapıldığında, kombide arıza meydana gelme olasılığı azalmaktadır. Dolayısıyla, her yıl düzenli olarak kombi bakımının yapılması, kombinin hem tasarruflu çalışmasını sağlar, hem de sık arızalanmasını engeller. Bu nedenle, düzenli aralıklarla Ariston kombi bakımı hizmetinin alınması ve petek temizliği uygulamasının yaptırılması gereklidir.